Французький стартап автоматизує лікування безпліддя за допомогою ШІ та робототехніки.

Компанія хоче зробити безпліддя більш доступним і автоматизувати процес.

Компанія Mojo має намір займатися лікуванням безпліддя за допомогою штучного інтелекту та робототехніки, повідомляє TechCrunch з посиланням на компанію.

Також Компанія хоче зробити лікування безплідності доступнішим, використовуючи ШІ та робототехніку при аналізі, селекції та заплідненні, що може знизити витрати клінік репродукції.

ШІ відповідає за оцінку якості сперми та яйцеклітини, а роботи – за оперативне та точне проведення ЕКЗ. Таким чином, повністю автоматизуються процеси, щоб процедура виконувалася швидше, краще та надійніше, ніж сьогодні.

В даний час вибір сперматозоїда та яйцеклітини для запліднення робиться випадковим чином, а частка успішних операцій ЕКЗ становить до 25-30%. Стартап Mojo очікує, що її технологія, що дозволяє оцінити якість біоматеріалів перед заплідненням, може покращити ефективність процедур ЕКЗ до 75% до 2030 року. Перший продукт компанії під назвою Mojo Pro (обладнання та програмне забезпечення для аналізу якості сперми) поки що знаходиться на стадії сертифікації в Євросоюзі. Mojo планує випустити Mojo Pro восени 2020 року.